I Liceum Ogólnokształcące im. Cypriana Kamila Norwida w Wyszkowie  

Kategoria: 
Autor: Sobczyńska Marzena | Kategoria: Uroczystości i wydarzenia | Data: 2017-12-21
„Szlachetna paczka” - dziękujemy społeczności liceum!
Dziękujemy klasom IIIa, IIIc, IIIf , IIIb, IIa, IIc, IIf, Ie na czele z wolontariuszkami- koordynatorkami całej akcji: Basią Kędzior z IIIg, Kaliną Kędzior z IIIa, Katarzyną Gromek z IIIa, Mileną Pażuch z IIIf i Aleksandrą Kowalską z IIIa za wsparcie tej cennej inicjatywy.
W oparciu o wcześniejsze rozeznanie potrzeb przez wolontariuszy udało się zgromadzić różnorodne potrzebne artykuły oraz pieniądze. Była też pomoc w transporcie darów. Dzięki Wam rodzice chorej dziewczynki będą mieli więcej środków finansowych na Jej leczenie i operację a Wasza Gwiazdka Betlejemska zaświeciła też w domach osób starszych, samotnych, mieszkających na skraju różnych miejscowości.
W imieniu obdarowanych dziękujemy całej społeczności szkolnej, także rodzicom naszych uczniów za okazaną pomoc! Szczególne podziękowania kierujemy do Basi Kędzior za „zarażanie” pozytywną energię i uporem w akcji!

pedagog: Marzena Sobczyńska
[Powrót do aktualności >>]© I Liceum Ogólnokształcące im. C. K. Norwida w Wyszkowie. Wszelkie prawa zastrzeżone. 2005-2016 r.