I Liceum Ogólnokształcące im. Cypriana Kamila Norwida w Wyszkowie  

Kategoria: 
Autor: Sobczyńska Marzena | Kategoria: Uroczystości i wydarzenia | Data: 2018-06-07
Pierwszy Zlot Wychowania i Profilaktyki w Wyszkowie
19 maja 2018 r. (sobota) licealiści z klas I a, I c, I e, I f, II d, II e, III d uczestniczyli w I Wyszkowskim Zlocie Wychowania i Profilaktyki, który odbył się w hali sportowej WOSIR oraz w Szkole Podstawowej nr 5. Organizatorem wydarzenia była Gmina Wyszków wspólnie z Mazowieckim Centrum Polityki Społecznej w Warszawie oraz we współpracy z Komendą Powiatową Policji w Wyszkowie.
Galeria zdjęć
W wydarzeniu brała udział młodzież nie tylko z wyszkowskich szkół, okolicznych miejscowości: Długosiodła, Starego Bosewa, Poręby, Leszczydołu-Nowin, Rybna, Lucynowa, Leszczydołu Starego i Rybienka Leśnego, ale również z Płocka, Ostrowi Mazowieckiej, Gostynina, Szamotuł, Pułtuska.
Młodzież uczestniczyła w animacjach, Vipotece oraz kilkugodzinnych warsztatach : fotograficznych, hiphopowej mowy, zumby, samby brazylijskiej, wokalnych, , hip hopu , improwizacji teatralnej, radiowych/dziennikarskich, decoupage, dwóch kulinarnych, tańca współczesnego prowadzonych przez profesjonalnych instruktorów.
Efekty warsztatów oglądaliśmy podczas wieczornej Gali Finałowej. Wystąpili wówczas również- Jarosław Chojnacki i Wyszkowski Teatr Tańca, reprezentowany także przez uczennice naszej szkoły.

pedagog: Marzena Sobczyńska
[Galeria zdjęć] [Powrót do aktualności >>]
© I Liceum Ogólnokształcące im. C. K. Norwida w Wyszkowie. Wszelkie prawa zastrzeżone. 2005-2016 r.