I Liceum Ogólnokształcące im. Cypriana Kamila Norwida w Wyszkowie  

Kategoria: 
Autor: Sobczyńska Marzena | Kategoria: Uroczystości i wydarzenia | Data: 2018-10-09
Wolontariat szkolny!
Zapraszamy chętnych do działań wolontariackich w Szkolnym Kole Wolontariatu! Zapisy u p. pedagog do 15 X 2018r. Najbliższa akcja to „Grosz do grosza” w ramach programu „Dzwonek na obiad”.
Polega na:
- zbiórce pieniędzy w szkole na ciepły posiłek dla dzieci i młodzieży w kraju 24 X 2018r. (środa)
- zgłoszeniu naszych uczniów, którzy chcą mieć sfinansowany taki posiłek( jedyny wymóg, to dochód rodziny, który nie przekracza 1000zł netto na członka rodziny; uczniowie zainteresowani zgłaszają się do 1 XI do p. pedagog- zapewniona dyskrecja).
Wydarzeniem towarzyszącym zbiórce pieniędzy będzie Dzień Zdrowego Odżywiania 24 X (środa): spotkania licealistów z dietetykiem, trenerem personalnym oraz zdrowy poczęstunek (sałatki, soki, pasty…..) i dzielenie się przepisami.
Szerzej: Regulamin Szkolnego Koła Wolontariatu, propozycje działań, druki zgód rodziców będą na stronie szkoły w zakładce: WOLONTARIAT

Czekamy na Wasze propozycje działań!

Szkolna Rada Wolontariatu: Lider: Julia Sztorc z II b Radni: Faustyna Martyna i Zuzanna Biernacka z II c, Paulina Walkowska i Patrycja Żołędowska z I d Logo Szkolnego Koła Wolontariatu: Mikołaj Napiórkowski z klasy I b

Opiekun Koła: pedagog Marzena Sobczyńska
[Powrót do aktualności >>]
© I Liceum Ogólnokształcące im. C. K. Norwida w Wyszkowie. Wszelkie prawa zastrzeżone. 2005-2016 r.