I Liceum Ogólnokształcące im. Cypriana Kamila Norwida w Wyszkowie  

Lp. Nazwisko i imię Przedmioty nauczane
1. Bajkowska Agnieszka język niemiecki
2. Banaszek Agnieszka biologia
3. Bernatowicz Zofia wychowanie fizyczne
4. Boratyńska Joanna język angielski
5. Borek Agnieszka Ewa kierownik internatu
6. Chaciński Wojciech język angielski
wicedyrektor szkoły
7. Chętnik Łukasz religia
8. Czajka Michał historia
wychowanie fizyczne
historia i społeczeństwo (u)
9. Czechowski Adam informatyka
10. Deluga - Jachna Bożena matematyka
11. Deluga Marzena język polski
12. Galicz Jadwiga wychowawca w internacie
13. Garbacz Anna wychowawca w internacie
14. Głowacka Agnieszka historia
15. Hryszkiewicz Marcin koło szachowe
16. Hyrycz Renata język angielski
17. Iciak Jacek matematyka
wychowawca w internacie
18. Jezierska Agnieszka biologia
wychowawca w internacie
przyroda (u)
19. Kacperska Renata matematyka
20. Kłos Katarzyna historia
wiedza o społeczeństwie
historia i społeczeństwo (u)
21. Kmiołek Katarzyna wychowawca w internacie
22. Kosiński Janusz geografia
przyroda (u)
23. Kowalczyk Jan chemia
fizyka
przyroda (u)
24. Krzyszczak Joanna język angielski
25. ks. Dębek Grzegorz religia
26. Łysik Małgorzata wychowanie fizyczne
27. Macioszczyk Mirosław wychowanie fizyczne
28. Matejko - Kulasińska Klaudyna język polski
29. Mielcarz Katarzyna język angielski
wiedza o społeczeństwie
30. Mróz Anna język niemiecki
31. Nowak Monika wychowawca w internacie
32. Ogrodzińska Patrycja język angielski
33. Oleksiak Maria wiedza o kulturze
wychowanie do życia w rodzinie
wychowawca w internacie
34. Paszel - Lewandowska Helena język niemiecki
35. Piotrowicz Dorota matematyka
dyrektor szkoły
36. Piotrowicz Marianna Grażyna język francuski
37. Przychocka Katarzyna język polski
etyka
bibliotekarz
38. Roszkowski Dariusz wychowanie fizyczne
39. Siankowska Urszula wychowanie fizyczne
40. Sierzan Beata podstawy przedsiębiorczości
ekonomia w praktyce (u)
41. Sobczyńska Marzena pedagog szkolny
doradca zawodowy
42. Stańczyk Elżbieta Aldona chemia
przyroda (u)
43. Steczkowski Edward edukacja dla bezpieczeństwa
44. Torebko Ewa język angielski
45. Wawrzyńczak Krzysztof historia
historia i społeczeństwo (u)
46. Wesołowska Izabela język francuski
47. Wróbel Konrad koło plastyczne
48. Wyszyński Piotr wychowanie fizyczne
49. Ziembowska Beata matematyka
50. Żelazna - Łysik Iwona język polski
















© I Liceum Ogólnokształcące im. C. K. Norwida w Wyszkowie. Wszelkie prawa zastrzeżone. 2005-2016 r.