I Liceum Ogólnokształcące im. Cypriana Kamila Norwida w Wyszkowie  

Sukcesy dydaktyczne i sportowe

Młodzież naszego liceum brała udział w bardzo wielu olimpiadach, konkursach przedmiotowych oraz zawodach sportowych szczebla powiatowego, wojewódzkiego, okręgowego i ogólnopolskiego (3 osoby w etapie centralnym olimpiad).
W etapie szkolnym olimpiad przedmiotowych wzięło udział 121 uczniów, do etapu okręgowego lub wojewódzkiego zakwalifikowało się 12 uczniów, w 3 olimpiadach nasi uczniowie dotarli do etapu centralnego, zostali finalistami olimpiady historycznej, Olimpiady Wiedzy o Polsce i Świecie Współczesnym oraz Olimpiady Ekologicznej.
W różnego rodzaju konkursach przedmiotowych w etapie szkolnym wzięło udział 410 uczniów, co stanowiło 63,7% ogółu uczniów naszej szkoły, zaś w etapie ostatnim (końcowym) tychże konkursów znalazło się 79 uczniów.

Najważniejsze osiągnięcia uczniów I L.O. im. C.K. Norwida w Wyszkowie w roku szkolnym 2008/2009

Uczniowie Osiągnięcia
Piotr Rejnuś Finalista XXXV Olimpiady Historycznej
Piotr Rejnuś Finalista L Olimpiady Wiedzy o Polsce i Świecie Współczesnym
Monika Osowiecka Finalistka XXIV Olimpiady Wiedzy Ekologicznej
Helena Czechowska Udział w części ustnej etapu okręgowego Olimpiady Literatury i Języka Polskiego
Iwona Rojek Udział w części ustnej etapu okręgowego Olimpiady Literatury i Języka Polskiego
Katarzyna Mariańska VI miejsce w etapie wojewódzkim Ogólnopolskiej Olimpiady Promocji Zdrowego Stylu Życia
Artur Orłowski Udział w etapie okręgowym XXIV Olimpiady Historycznej
Paulina Czechowska VII miejsce w IX Konkursie Języka Niemieckiego organizowanym przez Zespół Kolegiów Nauczycielskich w Ostrołęce
Karol Cichocki Wyróżnienie w Olimpiadzie Języka Angielskiego organizowanej przez Wyższą Szkołę "OLYMPUS" w Warszawie
Justyna Łojek Wyróżnienia w Międzynarodowym konkursie "Kangur Matematyczny" kategoria junior
Michał Turek Wyróżnienia w Międzynarodowym konkursie "Kangur Matematyczny" kategoria junior
Judyta Dawidczyk Wyróżnienia w Międzynarodowym konkursie "Kangur Matematyczny" kategoria junior
Karolina Sobczyńska Wyróżnienia w Ogólnopolskim Konkursie Norwidowskim "Bliżej Norwida"
Karolina Wydryszek Wyróżnienia w Ogólnopolskim Konkursie Norwidowskim "Bliżej Norwida"
Katarzyna Talewicz Wyróżnienia w Ogólnopolskim Konkursie Norwidowskim "Bliżej Norwida"
Klaudia Maison Wyróżnienia w Ogólnopolskim Konkursie Norwidowskim "Bliżej Norwida"
Karolina Matusik Wyróżnienia w Ogólnopolskim Konkursie Norwidowskim "Bliżej Norwida"
Marta Jaworska Wyróżnienia w Ogólnopolskim Konkursie Norwidowskim "Bliżej Norwida"
Klaudia Godlewska Udział w etapie diecezjalnym XIX Olimpiadzie Teologii Katolickiej
Małgorzata Suzdorf Udział w etapie diecezjalnym XIX Olimpiadzie Teologii Katolickiej
Klaudia Godlewska Udział w finale V Ogólnopolskiego Konkursu Norwidowskiego w Krasnymstawie
Małgorzata Suzdorf Udział w finale V Ogólnopolskiego Konkursu Norwidowskiego w Krasnymstawie
Katarzyna Szymańska Udział w etapie okręgowym XIII Ogólnopolskiego Konkursu Biblijnego
Beata Moch Udział w etapie okręgowym XIII Ogólnopolskiego Konkursu Biblijnego
Beata Moch,
Patrycja Dziergiewicz,
Natalia Pachulska,
Anna Romanowska,
Marlena Szymańska
I miejsca w Ogólnopolskim Konkursie Szkół Ponadgimnazjalnych "Eine Rallye Hier Und Du"
Żaneta Kozon II miejsce w IX Konkursie Poetyckim "Cyprian Kamil Norwid - Poeta Naszej Ziemi" oraz udział w konkursie recytatorskim "Bliżej Norwida"
Ewelina Jesionowska I miejsce w Powiatowym Konkursie Ortograficznym
Ewelina Jesionowska Udział w finale V Ogólnopolskiego Konkursu Norwidowskiego w Krasnymstawie
Martyna Sarnacka II miejsce w konkursie ortograficznym "Dyktando Powiatowe"
Adriana Ryszawy III miejsce w konkursie ortograficznym "Dyktando Powiatowe"
Dawid Ześnikiewicz I miejsce Międzynarodowym Konkursie Wiedzy o Francji
Aleksandra Ciskowska IV miejsce w Międzynarodowym Konkursie Wiedzy o Francji
Paulina Wieczorek V miejsce w Międzynarodowym Konkursie Wiedzy o Francji
Klaudia Kłębek III miejsce w Konkursie Matematycznym organizowanym przez Zespół Kolegiów Nauczycielskich w Ostrołęce
Damian Gołębiewski III miejsce w Konkursie Matematycznym organizowanym przez Zespół Kolegiów Nauczycielskich w Ostrołęce
Adam Prus I miejsce w Konkursie Matematycznym organizowanym przez Zespół Kolegiów Nauczycielskich w Ostrołęce

Osiągnięcia sportowe w roku szkolnym 2008/2009:

  • I miejsce w Powiatowych Igrzyskach Sportowych Szkół Ponadgimnazjalnych w roku szkolnym 2008/2009
  • I miejsce w Powiatowych Igrzyskach Sportowych Szkół Ponadgimnazjalnych w roku szkolnym 2008/2009 w kategorii chłopców
  • I miejsce w Powiatowych Igrzyskach Sportowych Szkół Ponadgimnazjalnych w roku szkolnym 2008/2009 w kategorii dziewcząt
  • VII miejsce w Szkolnej Lidze Siatkówki
  • I miejsce piłka siatkowa chłopców
  • I miejsce piłka siatkowa dziewcząt
  • II miejsce w piłce koszykowej chłopców
  • I miejsc w piłce koszykowej dziewcząt















© I Liceum Ogólnokształcące im. C. K. Norwida w Wyszkowie. Wszelkie prawa zastrzeżone. 2005-2016 r.