I Liceum Ogólnokształcące im. Cypriana Kamila Norwida w Wyszkowie  

Sukcesy dydaktyczne i sportowe

Najważniejsze osiągnięcia uczniów I LO im. C. K. Norwida w Wyszkowie w roku szkolnym 2011/2012

Nazwisko i imię ucznia Nazwa olimiady/ konkursu/zawodów Osiągnięcie
Olga Osińska XLII Olimpiada Literatury i Języka Polskiego - Komitet Główny Olimpiady Literatury i Języka Polskiego przy Instytucie Badań Literackich PAN Brała udział w zawodach III stopnia XLII OLiJP przeprowadzonych w dniach 18 -21 kwietnia 2012 roku w Konstancinie i w Warszawie i uzyskała tytuł FINALISTY
Ewelina Zdziera Młodzi przeciwko patologiom społecznym - organizator Wyższa Szkoła Nauk Społecznych 3 miejsce
Barbara Kosieradzka Ogólnopolski konkurs literacki na pracę inspirowaną twórczością Norwida, organizowany przez Ośrodek Kultury im. C. K. Norwida w Krakowie 1 miejsce
Rosłoniec Ilona Ogólnopolski konkurs literacki na pracę inspirowaną twórczością Norwida, organizowany przez Ośrodek Kultury im. C. K. Norwida w Krakowie 2 miejsce
Grodzka Magda Ogólnopolski konkurs literacki na pracę inspirowaną twórczością Norwida, organizowany przez Ośrodek Kultury im. C. K. Norwida w Krakowie 3 miejsce
Mateusz Rogulski Ogólnopolski Konkurs Historyczny "Historia i Kultura Żydów Polskich"- 10 edycja (konkurs organizowany co 2 lata) wyróżnienie - nagroda specjalna, miesięczny staż w Żydowskim Instytucie Historycznym w Warszawie
Amanda Augustynik XX edycja Ogólnopolskiej Olimpiady Zdrowego Stylu Życia PCK 1. miejsce w zawodach powiatowych oraz 4 miejsce w zawodach wojewódzkich
Drużyna Ignis Medicum V edycja Ogólnopolskiego Programu "Mam Haka Na Raka" awans do eliminacji centralnych
Drużyna MEDIC GIRLS V edycja Ogólnopolskiego Programu "Mam Haka Na Raka" awans do eliminacji centralnych
Hubert Zduńczyk, Piotr Lewandowski Konkurs Poezji Śpiewanej "Bliżej Norwida" organizowany przez XXIV Liceum Ogólnokształcące im. Cypriana Norwida w Warszawie wyróznienie
Klaudia Mickiewicz Dyktando Powiatowe 1. miejsce
Sobczak Tomasz Dyktando Powiatowe 2 miejsce
Karolina Dąbrowska Dyktando Powiatowe 3. miejsce
Mateusz Grzybowski XII Konkurs Języka Niemieckiego organizowany przez ZKN w Ostrołęce 5. miejsce w etapie międzyszkolnym - finale (miejsce nagradzane)
Beata Gzowska XII Konkurs Języka Niemieckiego organizowany przez ZKN w Ostrołęce miejsce w pierwszej 10. w etapie międzyszkolnym (finał)
Greta Szumacher XII Konkurs Języka Niemieckiego organizowany przez ZKN w Ostrołęce miejsce w pierwszej 10. w etapie międzyszkolnym (finał)
Patrycja Kulasińska Konkurs Recytatorski Twórczości C.K. Norwida organizowany przez I Liceum Ogólnokształcące im. Cypriana Kamila Norwida w Wyszkowie II miejsce
Barbara Kosieradzka Konkurs Recytatorski Twórczości C.K. Norwida organizowany przez I Liceum Ogólnokształcące im. Cypriana Kamila Norwida w Wyszkowie wyróżnienie
Tomasz Gołębiewski Regionalny Komkurs Wiedzy o Mistrzostwach Europy i Letnich Igrzyskach Olipijskich 2 miejsce - laureat
Drużyna dziewcząt Piłka siatkowa Szkolna Liga Siatkowki Warszawa - rozgrywki I ligi sezon 2011/2012 3 miejsce - medal brązowy
Drużyna dziewcząt Puchar im. M. Wiśniewskiego 2 miejsce -medal srebrny
Drużyna dziewcząt Powiatowe zawody w piłce Sitkowej 1 miejsce - medal złoty
Serowik Aleksandra Powiatowe Igrzyska Sportowe 1 miejsce / skok w dal
Żebrowska Kamila Powiatowe Igrzyska Sportowe 2 miejsce / bieg na 400m
Rudnicka Aleksandra Powiatowe Igrzyska Sportowe 2 miejsce / bieg na 100m
Pietruchowska Karolina Powiatowe Igrzyska Sportowe 3 miejsce / bieg na 100m
Stopka Małgorzata Powiatowe Igrzyska Sportowe 3 miejsce / bieg na 400m
Gajc Izabela Powiatowe Igrzyska Sportowe 3 miejsce / pchnięcie kulą
Dziewulska Beata Powiatowe Igrzyska Sportowe 3 miejsce / bieg na 800m
Banaś Natalia Powiatowe Igrzyska Sportowe 5 miejsce / pchniecie kulą
Falba Karolina Powiatowe Igrzyska Sportowe 6 miejsce / bieg na 800m
Apelska Klaudia Powiatowe Igrzyska Sportowe 7 miejsce / skok w dal
Dziewczęta Powiatowe Igrzyska Sportowe 4 miejsce / sztafeta
Dziewczęta - LA Powiatowe Igrzyska Sportowe 1 MIEJSCE DRUŻYNOWO
Dziewczęta - Piłka Halowa Powiatowe Igrzyska Sportowe 2 MIEJSE
Dziewczeta - piłka koszykowa Powiatowe Igrzyska Sportowe 4 MIEJSE
Dziewczeta - piłka nożna Powiatowe Igrzyska Sportowe 4 MIEJSCE
Dziewczęta - piłka ręczna Powiatowe Igrzyska Sportowe 1 miejsce
Banaś Natalia Powiatowe Igrzyska Sportowe 5 miejsce pchnięcie kulą
Łojek Monika Powiatowe Igrzyska Sportowe I miejsce tenis stołowy
Dziewczęta - pływanie Powiatowe Igrzyska Sportowe I miejsce drużyna
Dziewczęta - tenis stołowy Powiatowe Igrzyska Sportowe II miejsce drużyna
Pietruchowska Karolina Powiatowe Igrzyska Sportowe II miejsce-100 m ind.
Dziewczęta - sztafetowe biegi przełajowe Powiatowe Igrzyska Sportowe IV miejsce drużyna
Dziewulska Beata Powiatowe Igrzyska Sportowe III miejsce ind.- 600m
Składanek Kamil Powiatowe Igrzyska Sportowe III MIEJSCE KULA, II W SZTAFECIE
Fedorczyk Rafał Powiatowe Igrzyska Sportowe II MIEJSCE SZTAFETA, III MIEJSCE SKOK W DAL
Skoczeń Karol Powiatowe Igrzyska Sportowe II-SZTAFETA, III-BIEG NA 400M
Borkowski Błażej Powiatowe Igrzyska Sportowe II W BIEGU NA 400 M
Chojnowski Tomasz Powiatowe Igrzyska Sportowe I miejsce - tenis stołowy
Drużyna chłopców - piłka siatkowa Szkolna Liga Siatkówki IV miejsce
Drużyna chłopców - piłka siatkowa Powiatowe Igrzyska Sportowe II miejsce
Drużyna chłopców - koszykówka Powiatowe Igrzyska Sportowe I miejsce
Drużyna chłopców - piłka ręczna Powiatowe Igrzyska Sportowe I miejsce
Drużyna chłopców - pływanie Powiatowe Igrzyska Sportowe I miejsce
















© I Liceum Ogólnokształcące im. C. K. Norwida w Wyszkowie. Wszelkie prawa zastrzeżone. 2005-2016 r.