I Liceum Ogólnokształcące im. Cypriana Kamila Norwida w Wyszkowie  

Sukcesy dydaktyczne

Finaliści i laureaci olimpiad

Uczniowie Osiągnięcia Rok Nauczyciele
Marianna Kubiak Finalistka XLVI Olimpiady Literatury i Języka Polskiego 2015/2016 Iwona Żelazna-Łysik
Olga Katarzyna Osińska Finalistka XLII Olimpiady Literatury i Języka Polskiego 2011/2012 Marzena Deluga
Sebastian Lipka Finalista XXV Olimpiady Wiedzy Ekologicznej 2009/2010 Wiesława Wróbel
Karol Kozon Finalista V Olimpiady Przedsiębiorczości 2009/2010 Beata Sierzan
Monika Osowiecka Finalistka XXIV Olimpiady Wiedzy Ekologicznej 2008/2009 Wiesława Wróbel
Piotr Rejnuś Finalista L Olimpiady Wiedzy o Polsce i Świecie Współczesnym 2008/2009 Katarzyna Mielcarz
Piotr Rejnuś Finalista XXXV Olimpiady Historycznej 2008/2009 Michał Czajka
Piotr Rejnuś Finalista XXXIV Olimpiady Historycznej 2007/2008 Michał Czajka
Katarzyna Lewartowska Finalistka XIV Ogólnopolskiej Olimpiady Promocji Zdrowego Stylu Życia 2005/2006 Wiesława Wróbel
Martyna Liśkiewicz Finalistka XVII Olimpiady Ochrony Środowiska 2005/2006 Wiesława Wróbel
Dorota Dziubiel kl. IIIc Udział w Finale Krajowym XVI Olimpiady Ochrony Środowiska "Myśleć globalnie, działać lokalnie" 2004/05 Wiesława Wróbel
Marta Jechna - kl. IIIa,
Olga Pakieła
- kl. IId,
Karolina Brzeska - kl. IId,
Anna Jaworska - kl. IIc
Udział w etapie okręgowym XXXV Olimpiady Literatury i Języka Polskiego 2004/05 Klaudyna Matejko
Martyna Liśkiewicz, Grzegorz Szczerba - kl. IIc Udział w Finale Wojewódzkim XX Olimpiady Wiedzy Ekologicznej 2004/05 Wiesława Wróbel
Joanna Młynarska, Magdalena Czyżo - kl. IIIg Udział w II etapie Mazowieckiej Olimpiady Poliglotów 2004/05 Ewa Torebko,
Anna Mróz,
Ewa Saulewicz
Joanna Młynarska
- kl. IIIg
Udział w finale Konkursu Języka Angielskiego organizowanego przez Państwową Wyższą Szkołę Biznesu i Administracji w Warszawie 2004/05 Ewa Torebko
Agata Gerwatowska - kl. IIIg Zakwalifikowanie się do finału Konkursu Języka Angielskiego organizowanego przez Państwową Wyższą Szkołę Biznesu i Administracji w Warszawie 2004/05 Ewa Torebko
Karolina Brzeska - kl. IId I miejsce w Konkursie Literackim "Dobro, prawda i piękno w wierszach Cypriana Norwida" 2004/05 Klaudyna Matejko
Karol Kulasiński - kl. IIb Wyróżnienie w Konkursie Literackim "Dobro, prawda i piękno w wierszach Cypriana Norwida" 2004/05 Klaudyna Matejko
Diana Paszel II miejsce (I nie przyznano) w Ogólnopolskim Konkursie Eseistycznym i Teatralnym z okazji Roku Witolda Gombrowicza w kategorii "oryginalnego utworu literackiego w konwencji groteski" 2004/05 Klaudyna Matejko
Monika Falba - kl. IIIe Wyróżnienie w VIII Ogólnopolskim Konkursie Recytacji Poezji Cypriana Norwida "Bliżej Norwida" 2004/05 Iwona Żelazna
Daniel Wróbel - kl. IId Wynik bardzo dobry w Międzynarodowym Konkursie "Kangur Matematyczny" - kategoria Student 2004/05 Dorota Piotrowicz
Kacper Wnuk - kl. Id Wyróżnienie w Międzynarodowym Konkursie "Kangur Matematyczny" - kategoria Junior 2004/05 Dorota Piotrowicz
Justyna Bucka - kl. IIa Udział w finale I Ogólnopolskiego Konkursu Młodzi przeciwko patologiom społecznym 2004/05 Katarzyna Mielcarz
Konrad Kulesza - kl. IIe Wyróżnienie w etapie wojewódzkim IX Edycji Konkursu Wiedzy o Samorządzie Terytorialnym i Historii Mazowsza 2004/05 Michał Czajka
Agata Gerwatowska - kl. IIg II miejsce w II Konkursie Poezji Niemieckiej 2004/05 Anna Mróz
Katarzyna Hoser Finalistka XI Konkursu Chemicznego 2003/04 Aldona Stańczyk
Aleksandra Przesmycka Finalistka XXXIV Olimpiady Literatury Języka Polskiego 2003/04 Iwona Żelazna
Anna Gomółka Finalistka XV Olimpiady Ochrony Środowiska 2003/04 Wiesława Wróbel
Karol Domżała Finalista X Konkursu Chemicznego 2002/03 Aldona Stańczyk
Monika Szewczyk Finalistka Konkursu Literackiego "Cyprian Kamil Norwid - świata obywatel" 2002/03 Klaudyna Matejko
Michał Skrzecz Finalista Ogólnopolskiego Konkursu Wiedzy o RFN 2002/03 Alicja Pałęcka
Marcin Hryszkiewicz Finalista Konkursu Historycznego "Losy Żołnierza i Dzieje Oręża Polskiego" 2002/03 Adam Mickiewicz
Łukasz Wachowski Finalista Ogólnopolskiego Konkursu "Życie i Dzieło Geograficzne Ignacego Domeyki" 2001/02 Danuta Bondaruk
Tomasz Gołaś Finalista Ogólnopolskiego Konkursu Wiedzy o Współczesnym Izraelu 2001/02 Michał Czajka
Katarzyna Kwiecińska, Iwona Maliszewska, Małgorzata Mikołajczyk, Jakub Mrozowski, Tomasz Pieniak, Anna Sumlińska I miejsce w Ogólnopolskim Konkursie Historycznym "Obcy wśród swoich - doświadczenie XX wieku" 2001/02 Michał Czajka

Archiwum - lata 1969-1999















© I Liceum Ogólnokształcące im. C. K. Norwida w Wyszkowie. Wszelkie prawa zastrzeżone. 2005-2016 r.