Rozpoczęcie I ligi sezon 2015/2016

I LIGA ROZPOCZĘTA!
Nasze siatkarki z klubu UMKS NORWID WYSZKÓW rozpoczęły sezon w bardzo dobrym stylu. Swój pierwszy mecz ligowy rozegrały w Mińsku Mazowieckim wygrywając 2:0, nie dając szans rywalkom na wywalczenie chociaż jednego seta. W dniu dzisiejszym przyszło grać sparing z UKS POLONEZ. Po ciężkim boju wygrały znacząco do 6, 11 i 16. Oby tak dalej, a mecz już w przyszłym tygodniu! Powodzenia!

Skład: Justyna Gołębiewska, Magdalena Gryc, Sandra Czyż, Paulina Zglecz, Julia Wasielewska, Kinga Bloch, Patrycja Suzdorf
Trener jedyny i niezastąpiony Profesor Ula Siankowska - dzięki Pani zaangażowaniu na treningach oraz trosce i wsparciu dziewczyny osiągają takie wyniki. Dziękujemy!Turniej plażówki NETEX CUP WĘGRÓW 2015

SEZON ROZPOCZĘTY! Słonecznego, upalnego dnia 8 sierpnia siatkarki uczęszczające na treningi w klubie UMKS NORWID WYSZKÓW wyruszyły na Turniej Piłki Plażowej w Węgrowie nad zalewem godnie reprezentując powiat wyszkowski w składzie trener - Profesor Ula Siankowska, absolwentka naszej szkoły - Kasia Odojewska, przyszła uczennica - Julia Madyda i aktualna rozgrywająca - Magdalena Gryc. O godzinie 10 rozpoczęłyśmy rozgrywki , które toczyły się systemem każdy z każdym, jak na tego typu turniej oczywiście nie zabrakło emocji.
W końcowej klasyfikacji uplasowałyśmy się:
 • III MIEJSCE - Magdalena Gryc, Julia Madyda
 • VI MIEJSCE - Profesor Ula Siankowska, Kasia Odojewska
Organizacja turnieju była na wzorowym poziomie, a my wróciłyśmy do Wyszkowa z dobrym humorem i nowym doświadczeniem, które na pewno wykorzystamy w rozgrywkach I ligi. Już pod koniec sierpnia zaczynamy treningi, na które zapraszamy osoby, które mają pojęcie i chcą wesprzeć zespół w rozgrywkach!Zawody Powiatowe - Wyszków 2015

Piątek trzynastego okazał się dniem szczęśliwym dla siatkarek z I Liceum Ogólnokształcącego. Rozegrały bowiem Powiatowe Zawody w piłkę siatkową zmierzając się z rywalkami z Zespołu Szkół nr1, nr2 oraz nr3. Mimo wielkich starań i chęci wygranej pierwsze miejsce pozostało w rękach Norwida. Zawody rozegrano systemem każdy z każdym. Swoją klasę i poziom gry zaprezentowały dziewczęta z I Liceum Ogólnokształcącego pokonując wszystkie zespoły bez porażki. Tym samym zostały zwycięzcą całego turnieju. Na drugim miejsce uplasował się Zespół Szkół nr 3, a na trzecim Zespół Szkół nr 2. Najlepszą zawodniczką turnieju została Justyna Gołębiewska z klasy IIE - wyróżniała się świetnym atakiem i jeszcze lepszą zagrywką. Dziewczynom gratulujemy i liczymy na równie udane występy w kolejnych turniejach, a następny już w środę!
W składzie zwycięskiego zespołu z naszego liceum znalazły się: Martyna Przybyłowska, Justyna Gołębiewska, Marta Garbarczyk, Oliwia Książak, Magdalena Gryc, Joanna Siporska, Magdalena Osik, Marlena Dziubłowska, Wiktoria Miłek. Trenerką zespołu jest Urszula Siankowska.
Siatkarki dziękują Pani Uli za wielkie wsparcie, oddanie i wytrwałość podczas treningów i całego turnieju! :)PLEBISCYT NOWEGO WYSZKOWIAKA NA SPORTOWCA I DRUZYNĘ ROKU 2014 - luty

Już po raz siódmy w restauracji "Baśniowa" w Rybienku Leśnym odbył się Bal Sportu. Główny cel imprezy to integracja środowiska sportowego Wyszkowa i okolic, ale także uhonorowanie tych, dla których sport jest pasją życia. Puchary zostały wręczone laureatom plebiscytu "Najpopularniejszy sportowiec oraz drużyna roku 2014", który przeprowadziła redakcja "Nowego Wyszkowiaka". Nasze siatkarki były nominowane do kategorii "Drużyna Roku OPEN" w składzie Magda Czyż, Patrycja Grzyb, Katarzyna Odojewska, Justyna Gołębiewska, Karolina Borzymek, Monika Przybyłowska, Weronika Morawska oraz trener Urszula Siankowska. Osiągniecia naszych dziewcząt nominowanych do nagrody: III miejsce w sezonie 2013/14 w rozgrywkach I Ligi dziewcząt (Szkolna Liga Siatkówki Szkół Ponadgimnazjalnych); w finale Pucharu im. W. Wiśniewskiego SLS II miejsce. Ponadto: I miejsce w Turnieju Mikołajkowym o Puchar Dyrektora ZS nr 3 w Wyszkowie, I miejsce w Powiatowych Zawodach Piłki Siatkowej Dziewcząt oraz I miejsce w Turnieju o Puchar Dyrektora I LO w Wyszkowie

DRUŻYNA ROKU OPEN
 • 1 miejsce: Camper Wyszków
 • 2 miejsce: Drużyna siatkarska dziewcząt LO Norwid
 • 3 miejsce: WKS Mystkówiec
Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy 2015 - styczeń

Pierwszą częścią tegorocznego finału był TURNIEJ SPORTOWY, który odbył się 10 stycznia w hali sportowej I Liceum Ogólnokształcącego im. Cypriana Kamila Norwida w Wyszkowie. W piłce siatkowej dziewcząt wystartowały 3 zespoły - ZS3, LO NORWID oraz absolwentki na czele z naszą Panią trener. Najlepszy okazał się ŚWIERK TIM czyli absolwentki w składzie: Urszula Siankowska, Aleksandra Żebrowska, Karolina Borzymek, Magda Czyż, Katarzyna Odojewska i Iwona Wołyniec, a drugie miejsce należało do dziewcząt z Norwida - Justyny Gołębiewskiej, Magdaleny Gryc, Marleny Dziubłowskiej, Magdaleny Osik, Martyny Przybyłowskiej i Wiktorii Miłek.

Natomiast chłopcy stworzyli 4 zespoły, a zwyciężyły RAKIETY WYSZKÓW w składzie: Michał Woźniak, Artur Szymański, Kamil Grzybowski, Bartosz Karłowicz, Artur Dudek, Adrian Grzybowski, Krystian Kruk, Krzysztof Skoczeń, Maksym Grzybowski i Daniel Pędzich. Tego dnia rozegrany został również turniej halowej piłki nożnej w którym udział wzięło aż 26 drużyn. Po zaciętym pojedynku wygrali OBROŃCY TYTUŁU w składzie: Grzegorz Abramczyk, Łukasz Rogulski, Paweł Osowiecki, Mateusz Nowicki, Bartosz Salamon, Damian Gałązka, Łukasz Abramczyk i Łukasz Kowalczyk. Turniejowi sędziowali: Urszula Siankowska, Michał Czajka i Krzysztof Ogrodziński. Puchary zwycięskim zespołom zostały wręczone podczas kolejnej, niedzielnej części przez zastępcę dyrektora I LO Wojciecha Chacińskiego.Turniej mikołajkowy 2014 - grudzień

W poniedziałek 08.12.2015 roku odbył się III Mikołajkowy Turniej Piłki Siatkowej Dziewcząt na hali w Zespole Szkół nr3 w Wyszkowie. Jak co roku stawiłyśmy się i my - uważane za faworytki tego turnieju, ponieważ zawsze wygrywany był przez nasze siatkarki. Mecze zostały rozegrane systemem " każdy z każdym" - grałyśmy z dwoma zespołami z ZS3 oraz z siatkarkami z Gimnazjum ze Stanisławowa Pierwszego. Niestety poprzez braki, które były w zespole uległyśmy w dwóch meczach.
Wyniki meczów:
 1. ZS Nr 3 A - Gimnazjum / 2: 1 /
 2. ZS Nr 3 B - I LO Norwid / 0 : 2 /
 3. Gimnazjum - I LO Norwid / 2 : 0 /
 4. ZS Nr 3 A - ZS Nr 3 B / 2 : 0 /
 5. ZS Nr 3 B - Gimnazjum / 0 : 2 /
 6. I LO Norwid - ZS Nr 3 A / 1 : 2 /
Ostateczna kolejność w turnieju:
 • I miejsce - ZS Nr 3 ,, A ''
 • II miejsce - Gimnazjum w Stanisławowie Pierwszym
 • III miejsce - I LO Norwid
 • IV miejsce - ZS Nr 3 ,, B '
Naszą szkołę reprezentowały: Justyna Gołębiewska IIE, Magdalena Gryc IF, Magdalena Osik IC, Marlena Dziubłowska IC, Wiktoria Miłek IIE, Oliwia Książak IA, Martyna Przybyłowska IE. Bardzo dziękujemy naszej trenerce Pani Uli Siankowskiej za oddanie i wytrwałość. Już czekamy na kolejną edycję.TURNIEJ NORWIDA - kwiecień

W kwietniu 2014 odbył się Turniej Piłki Siatkowej o Puchar Dyrektora I Liceum Ogólnokształcącego im. Cypriana Kamila Norwida w Wyszkowie w ramach 100-lecia naszego liceum. Do turnieju przystąpiły zawodniczki z Zespołu Szkół nr3 w Wyszkowie, Gimnazjum nr1 im. Polskich Mistrzów Olimpijskich oraz Gimnazjum nr2 im. Obrońców Westerplatte w Wyszkowie oraz zespoły z Łochowa i Tłuszcza. Mecze rozegrano w dwóch grupach - nasze dziewczyny rywalizowały w grupie z ZS3 oraz GIM1. Bardzo duże doświadczenie siatkarek i walka, którą wkładały w każdy mecz zaowocowała! Po ciężkim finale, który rozegrały z ZS3 mogły cieszyć się z wygranej w całym turnieju.
Kolejność końcowa:
 • 1 miejsce - I LO NORWID
 • 2 miejsce - ZS3
 • 3 miejsce - GIM1
 • 4 miejsce - GIM2
 • 5 miejsce - TŁUSZCZ
 • 6 miejsce - ŁOCHÓW
Bardzo dziękujemy za przybycie wszystkim zespołom, do zobaczenia za rok!Zawody powiatowe - Zabrodzie 2014

W dniu 11.03.2014 r. w Zabrodziu zostały rozegrane zawody powiatowe w piłce siatkowej dziewcząt. W zawodach wzięły udział zespoły z I LO, ZS nr 1, ZS nr2, ZS Zabrodzie i ZS Nr3. Zespoły rozgrywały mecze systemem każdy z każdym do 20 pkt w setach. Swoją klasę i poziom gry zaprezentowały dziewczęta z I Liceum Ogólnokształcącego pokonując wszystkie zespoły 2:0 w setach bez żadnej porażki. Tym samym zostały zwycięzcą całego turnieju. Ostateczna kolejność była następująca:
 • I miejsce - I LO
 • II miejsce - ZS nr 3
 • III miejsce - ZS nr 1
 • IV miejsce - ZS nr 2
 • V miejsce - ZS Zabrodzie.
"Za czyn" 2013 - luty

Dnia 27 lutego w wyszkowskim klubie Mozi Szef Wydziału Rekrutacji WKU w Wyszkowie uczestniczył we wręczeniu nagród Starosty Powiatu Wyszkowskiego "Za Czyn" 2013. Nagroda ta przyznawana jest co rocznie szczególnie wyróżniającym się osobom i organizacjom za szczególne dokonania. Nagroda "Za Czyn" jest uhonorowaniem najlepszego z pośród najlepszych w danej kategorii.
Do Nagrody Starosty Powiatu Wyszkowskiego " ZA CZYN" 2013 wnioski można było składać do 31 stycznia br. w następujących dziedzinach:
 • działalności promocyjnej
 • dziedzinie sportu
 • dziedzinie kultury
 • działalności innowacyjnej w gospodarce
 • działalności społecznej.
W dziedzinie sportu Nagrodę Starosty Powiatu Wyszkowskiego "Za czyn" przyznano: Żeńskiej Drużynie I LO Norwid Wyszków - piłka siatkowa.
Za swoje najwybitniejsze osiągnięcie w roku 2013. Nasze dziewczyny zdobyły I miejsce w 19 edycji rozgrywek Szkolnej Ligi Siatkówki Szkół Średnich oraz wywalczyły Puchar im. W. Wiśniewskiego. Zawodniczka Magda Czyż została MVP (Most Valuable Player) I Ligi SLS oraz otrzymała nagrodę im. Arkadiusza Gołasia. Trenerką drużyny jest Urszula Siankowska, która otrzymała Złotą Odznakę Honorowego Członka SLS oraz tytuł Trenera Roku SLS 2013.

Serdeczne podziękowania drużyna kieruje w stronę starosty wyszkowskiego Bogdana Pągowskiego, dyrekcji I Liceum Ogólnokształcącego a w szczególności dyrektora Władysława Klimaszewskiego za wieloletnie wsparcie i doping, wszystkich, którym zawdzięczamy ten sukces.Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy 2014 - styczeń

W sobotę 11 stycznia, tradycyjnie już w hali sportowej I LO w Wyszkowie, odbyły się zawody sportowe, zorganizowane w ramach XXII Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy.

Wszyscy chętni rywalizowali w zawodach piłki siatkowej oraz halowej piłki nożnej. Dochód z wnoszonego przez poszczególne zespoły wpisowego był w całości przekazywany na poczet Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. W rywalizacji siatkarskiej wystartowały cztery ekipy męskie oraz dwie damskie. Mecze rozgrywane były systemem każdy z każdym. Ostatecznie w rywalizacji mężczyzn pierwsze miejsce zajęła drużyna ZS nr 3, która wyprzedziła PTM Fitland oraz X-Team. W rywalizacji dziewcząt LO Norwid pokonał Zespól Szkół nr3. W barwach naszego liceum wystąpiły: Patrycja Grzyb, Justyna Gołębiewska, Magda Czyż, Urszula Siankowska, Karolina Borzymek, Monika Przybyłowska. Do zobaczenia na rok!Turniej Mikołajkowy 2013

19.XII.2013 r. odbył się drugi Turniej Mikołajkowy. Jak rok temu do turnieju stawiły się te same drużyny: ZS nr 3 - drużyna prowadzona przez trenera Tomasza Dąbrowskiego, UMKS Polonez - trener Lech Przychodzień i drużyna I LO im. C.K. Norwida prowadzona przez Urszulę Siankowską.
Rozgrywki przeprowadzono systemem każdy z każdym. Mimo wielkich starań i chęci wygranej pierwsze miejsce pozostało w rękach Norwida.

Kolejność końcowa:
I miejsce - I LO im. C.K. Norwida
II miejsce - ZS nr 3
III miejsce - UKS Polonez

Gospodarzom dziękujemy za zorganizowanie turnieju i życzymy powodzenia w dalszych rozgrywkach siatkarskich.Sukces I Liceum Ogólnokształcącego im. C.K. Norwida w tegorocznej edycji rozgrywek warszawskiej Szkolnej Ligii Siatkówki szkół średnich

Puchar SLS: dziewczęta I miejsce, chłopcy II miejsce.
Rozgrywki I ligi SLS: dziewczęta I miejsce, chłopcy II miejsce.

12 czerwca 2013 roku w Ośrodku Sportowym w Wilanowie odbyło się uroczyste podsumowanie i zakończenie 19 edycji rozgrywek Szkolnej Ligi Siatkówki Szkół Średnich. W rozgrywkach I Ligi Dziewcząt i I Ligi Chłopców brały udział dwie drużyny z I Liceum Ogólnokształcącego im. C.K. Norwida w Wyszkowie. Rozgrywki odbyły się systemem każdy z każdym, mecz i rewanż. Ogółem rozegrano 83 spotkania dziewcząt i 63 spotkania chłopców. Równolegle z rozgrywkami Ligi odbywały się rozgrywki Pucharu SLS im. W. Wiśniewskiego.

W rywalizacji chłopców, drużyna I LO zakończyła sezon na drugim miejscu oraz zdobyła srebrny medal w Pucharze SLS. Drużyna dziewcząt I LO swoją rywalizację zakończyła na I miejscu. W dniu podsumowania sezonu odbył się mecz finałowy Pucharu im. W. Wiśniewskiego. W tym roku rozegrały go drużyny żeńskie I LO z Wyszkowa oraz Zespół Szkół nr 12 z Warszawy. Wynikiem 2:0 zdobywcą Pucharu SLS została żeńska drużyna z I LO w Wyszkowie.
Po zwycięskim meczu zostały wręczone dyplomy i medale oraz nagrody indywidualne. Wśród chłopców nagrodę dla najlepiej rozgrywającego otrzymał Mateusz Puścian. U dziewcząt MVP (Most Valuable Player) I Ligi SLS otrzymała Magda Czyż. Również Magda otrzymała nagrodę im. A. Gołasia pod patronatem PLPS S.A. Trenerem męskiej drużyny jest pan Mirosław Macioszczyk, który otrzymał wyróżnienie w kategorii otwartej Trener Roku. Trenerką żeńskiej drużyny jest pani Urszula Siankowska, która otrzymała złotą odznakę Honorowego Członka SLS oraz nagrodę główną – Trener Roku SLS 2013.
Rywalizacji końcowej przyglądali się zaproszeni goście, wśród których był m. in. Starosta Wyszkowa Pan Bogdan Pągowski, Dyrektor I L.O. im. C.K. Norwida Władysław Klimaszewski, nauczyciele I LO oraz zaproszona młodzież z Liceum i z Niemiec, przebywająca na wymianie.
Dyrektor Władysław Klimaszewski otrzymał podziękowanie od Zarządu Szkolnej Ligii Siatkówki za aktywne wspieranie drużyn siatkarskich UMKS Norwid Wyszków.Zawody Powiatowe – Zabrodzie 2013

15 marca 2013 r. odbyły się Zawody Powiatowe w piłce siatkowej dziewcząt w Zabrodziu. Brało w nich udział pięć drużyn: Zespół Szkół nr 1, Zespół Szkół nr 2, Zespół Szkół nr 3, 1 Liceum Ogólnokształcące i gospodarze Zespół Szkół w Zabrodziu. Zawody rozegrano systemem każdy-z-każdym. Swoją klasę i poziom gry zaprezentowały dziewczęta z 1 Liceum Ogólnokształcącego pokonując wszystkie zespoły bez porażki. Tym samym zostały zwycięzcą całego turnieju. Na drugim miejsce uplasował się Zespół Szkół nr 3 a na trzecim Zespół Szkół nr 1.
W składzie zwycięskiego zespołu z naszego liceum znalazły się: Magda Czyż (kapitan), Kasia Odojewska, Monika Przybyłowska, Daria Kmoch, Weronika Morawska, Patrycja Grzyb, Joanna Kapla i libero zespołu Olga Puścian. Trenerką zespołu jest Urszula Siankowska.Turniej Mikołajkowy

7.XII.2012 r. odbył się pierwszy Turniej Mikołajkowy o puchar dyrektora CKU. DO turnieju stawiły się trzy zespoły z Wyszkowa: gospodarz - drużyna ZS nr 3 prowadzona przez trenera Tomasza Dąbrowskiego, UKS Polonez prowadzona przez trenera Lecha Przychodnia i drużyna I LO im. C. K. Norwida prowadzona przez Urszulę Siankowską. Całą uroczystość rozpoczęła pani Dyrektor Barbara Skalik, oznajmiając, że to pierwszy taki turniej a w przyszłości być może zostanie rozszerzony o rozgrywki męskie.
Cały turniej został rozegrany systemem każdy z każdym a kolejność końcowa jest następująca:

I miejsce - I LO im. C. K. Norwida
II miejsce - UKS Polonez
III miejsce - ZS nr 3
Zawodniczką najlepiej grającą została wybrana jednogłośnie Iwona Wołyniec z ZS nr 3. Dziewczyno gratulujemy zwycięstwa i życzymy dalszych sukcesów.Zakończenie Szkolnej Ligii Siatkówki w sezonie 2011/2012

Galeria zdjęć Dobiegł końca kolejny, 18- ty już sezon rozgrywek w ramach Warszawskiej Szkolnej Ligii Siatkówki . Sezon , w którym obydwa nasze zespoły, dziewczęta i chłopcy, grały kolejny raz w pierwszej lidze . Rozgrywki były , jak zwykle długie i pełne emocji do samego końca. Chłopcy w tym sezonie z zespołem ze 109 LO z Warszawy im. H. Modrzejewskiej spotykali się aż pięciokrotnie w walce o trzecie miejsce w lidze i o awans do finału Pucharu SLS. Niestety, okazaliśmy się w tej rywalizacji nieznacznie gorsi i tym samym musimy zadowolić się czwartym miejscem w lidze i trzecim w pucharze. Można powiedzieć , że to sukces, ale jednak pozostał niedosyt, gdyż tak niewiele brakowało do pełni szczęścia .
Dziewczęta, grając drugi sezon w pierwszej lidze zanotowały duży sukces. Podopieczne trenerki Urszuli Siankowskiej wygrywając 11 meczy w lidze zajęły trzecie miejsce , a w Pucharze SLS uległy tylko Zespołowi Szkół Sportowych nr 72 z Warszawy i zdobyły srebrny medal.
Uroczyste zakończenie sezonu miało miejsce 5 czerwca w Warszawie. W obecności władz SLS, działaczy sportowych i dyrektora naszego LO Władysława Klimaszewskiego , zawodniczki NORWIDA odbierały medale za III miejsce w lidze i II w Pucharze SLS. Olga Siporska została najwartościowszą zawodniczką pierwszej ligi. Wielkie gratulacje dla dziewcząt i ich trenerki.

Wyniki rozgrywek na stronie SLS - www.sls.waw.pl
Więcej zdjęć z zakończenia sezonu w galeriiTurniej Siatkówki o Puchar Dyrektora I LO Wyszków 26-27 czerwca 2012

Galeria zdjęć Z okazji Licealiów w dniach 26 i 27 czerwca UMKS NORWID zorganizował turniej piłki siatkowej w grze trójkowej o Puchar Dyrektora I LO w Wyszkowie. Na parkiecie w hali I LO, do walki, stanęło pięć zespołów. Wśród uczestników oprócz zawodników z ILO pojawili się reprezentanci ZS nr 3, ZS 1 ( Łukasz Dyl były zawodnik MDK Warszawa), a nawet reprezentujący LO B. Prusa z Warszawy, aktualny mistrz Polski kadetów Kamil Bodzon, zawodnik MDK Warszawa. Już po obsadzie można było się spodziewać gier na bardzo wysokim poziomie.
Turniej otworzył dyrektor I LO Władysław Klimaszewski, życząc wszystkim wspaniałej sportowej zabawy. Rywalizacja przebiegała systemem ,,każdy z każdym", a gry były prowadzone na dwóch boiskach. I rzeczywiście emocji nie brakowało. Kilka spotkań było bardzo wyrównanych, a zwycięstwie decydowały niuanse . Po rozegraniu w ciągu dwóch dni 10 meczy wyłonieni zostali zwycięzcy turnieju.
I miejsce bez straty seta zajął zespół grający w składzie: Wartecki Bartosz, Dyl Łukasz i Kamil Bodzon. Miejsce II zespół w składzie: Gołębiewski Tomasz, Jurczyk Piotr, Fedorczyk Rafał i Szcześnik Maciej. Miejsce III zespół w składzie: Kamieniecki Patryk, Sasin Michał, Grzybowski, Urbaniak. Miejsce IV zespół w składzie: Linka Mateusz, Depta Kamil, Biernacki Mateusz, Rudnicki Daniel. Miejsce V zespół w składzie: Jusiński Jakub, Piątkowski Patryk, Skoczeń Karol, Koński Piotr.
Turniej zakończył się podsumowaniem i wręczeniem pucharów oraz upominków rzeczowych dla zawodników pierwszych trzech zespołów przez dyrektora I LO i trenera Mirosława Macioszczyka, czuwającego też nad sprawną organizacją turnieju.

Więcej zdjęć z turnieju siatkówki w galeriiW tym tygodniu nasi siatkarze, grający w pierwszej lidze, Warszawskiej Szkolnej Lidze Siatkówki zakończyli swoje gry w pierwszej fazie rozgrywek. Rozegrali w sumie 14 meczy , z których 10 wygrali. W ostatnim swoim meczu, rozegranym we wtorek we własnej sali , wygrali pewnie z LO Marii Konopnickiej z Legionowa 2:0. Trener Mirosław Macioszczyk wykorzystał do gry wszystkich swoich zawodników.
Tę część rozgrywek kończymy z sukcesem, na trzecim miejscu. W następnej fazie rozgrywek play of, będziemy w grupie zespołów grających o miejsca 1 - 4. Pierwszy mecz rozegramy we wtorek 21 lutego z LO Sowińskiego z Warszawy.
Więcej informacji na ten temat na stronie klubu UMKS NORWID oraz na stronie SLS www.sls.waw.pl

Chłopaki trzymamy za Was kciuki. Liczymy na medal !!! 
W dniu 7 lutego w hali sportowej I LO odbyły się powiatowe zawody w piłce nożnej halowej dziewcząt. Startowało sześć zespołów. Nasze dziewczęta grające w składzie: BOGDAN Angelika, CHOLEWIŃSKA Marlena, KOZŁOWSKA Ola, RUTKOWSKA Anna, CICHOCKA Alicja, PIEŃCZUK Oktawia, SEROWIK Aleksandra, PAŹ Elwira, RUDNICKA Aleksandra, GRZYWACZ Małgorzata zagrały bardzo dobre spotkania. Wygrały wszystkie mecze w fazie grupowej i w półfinale. Dopiero w finale nie sprostały zespołowi z ZS w Zabrodziu. Drugie miejsce w tych zawodach należy uznać za duży sukces naszych dziewcząt, tym bardziej, że w meczu finałowym były równorzędnym przeciwnikiem dla zeszłorocznych mistrzyń powiatu.

Wielkie brawa dla dziewcząt i ich opiekunki profesor Małgorzaty Łysik !!!W dniach 10 i 11 stycznia, w Zespole Szkół nr 2, odbyły się powiatowe zawody w tenisie stołowym dziewcząt i chłopców. Brały w nich też udział reprezentacje naszej szkoły. Po kilku ostatnich latach niepowodzeń w tej dyscyplinie, w tym roku zanotowaliśmy znaczący postęp.
Dziewczęta w składzie: Monika ŁOJEK, Eliza SARNACKA i Małgorzata JANCZEWSKA zajęły drużynowo drugie miejsce. Indywidualnie Monika ŁOJEK z kl 1B zajęła pierwsze miejsce, a Eliza SARNACKA.
Chłopcy w składzie: CHOJNOWSKI Tomek, KRASZEWSKI Mateusz, KRÓL Radosław i BUŹNIAK Marcin zajęli drużynowo trzecie miejsce, a Tomek CHOJNOWSKI indywidualnie był najlepszy i zajął pierwsze miejsce.
Brawa dla dziewcząt i chłopców oraz ich opiekunów, prof. Zofii Bernatowicz i prof. Mirosława MacioszczykaW dniu 9 grudnia 2011 roku w naszej szkole miały miejsce powiatowe zawody w piłce koszykowej chłopców szkół ponadgimnazjalnych, do których to nasi chłopcy przygotowywali się pod okiem prof. Mirosława Macioszczyka. Po bardzo ładnej grze we wszystkich meczach nasi chłopcy udowodnili , że obecnie są najlepszymi koszykarzami w powiecie. W meczu finałowym pokonali najgroźniejszego rywala, chłopców z Zespołu Szkół nr 3.
Graliśmy w składzie: JURCZYK Piotr, CISKOWSKI Piotr, ORŁOWSKI Łukasz, WARTECZ-WARTECKI Bartek, SKOCZEŃ Karol, BOCIAN Patryk, KAMIENIECKI Patryk, ŁADA Piotr, GRZYBOWSKI Rafał, PIOTROWSKI Bartek.

Wielkie brawa !!!
SEZON 2011/2012
Terminarz rozgrywek szkolnej ligi siatkówki

I RUNDA:

Lp Data Mecz Wynik
1. 06.10.11 I LO Norwid - XLI LO LELEWELA 2-0
2. 10.10.11 28 LO KOCHANOWSKIEGO - NORWID 2-0
3. 20.10.11 NORWID - ZS 113 W-WA
4. 25.10.11 III LO SOWIŃSKIEGO - NORWID 0-2
5. 03.11.11 NORWID - 78 LO PAWLIK.-JASNORZ. 2-0
6. 10.11.11 NORWID - 109 LO MODRZEJEWSKIEJ
7. 17.11.11 LO KONOPNICKIEJ LEGION. - NORWID

II RUNDA:

Lp Data Mecz Wynik
8. 25.11.11 LELEWEL - NORWID
9. 29.11.11 NORWID - KOCHANOWSKI 0-2
10. 08.12.11 ZS 113 - NORWID
11. 13.12.11 NORWID - SOWIŃSKI
12. 11.01.12 PAWLIK.- JASNORZ. - NORWID
13. 02.02.12 MODRZEJEWSKA - N0RWID
14. 07.02.12 NORWID - KONOPNICKA LEGIONOWO
PLAN TRENINGÓW SEKCJI SIATKÓWKI UMKS NORWID

MIEJSCE: hala sportowa I LO


DZIEWCZĘTA: poniedziałek
 • Wtorek 17.30 - 19.15
 • Czwartek 17.00 - 18.30
Trener Urszula Siankowska


CHŁOPCY: poniedziałek
 • wtorek 15.30 - 17.30
 • czwartek 15.00 - 17.00
Trener Mirosław Macioszczyk