Dyrekcja szkoły:

  1. Bogumiła Dorota Piotrowicz - dyrektor
  2. Wojciech Chaciński - wicedyrektor

 

Kadra pedagogiczna:

  1. Andruchewicz Urszula wychowanie fizyczne
  2. Bajkowska Agnieszka język niemiecki
  3. Banaszek Agnieszka biologia
  4. Bernatowicz Zofia wychowanie fizyczne
  5. Borek Agnieszka Ewa kierownik internatu
  6. Chaciński Wojciech język angielski
  7. Czajka Michał historia, wychowanie fizyczne, historia i społeczeństwo (u)
  8. Czechowski Adam informatyka
  9. Deluga-Jachna Bożena matematyka
  10. Deluga Aneta język angielski
  11. Deluga Marzena język polski
  12. Garbacz Anna wychowawca w internacie
  13. Głowacka Agnieszka historia
  14. Iciak Jacek matematyka, informatyka
  15. Jezierska Agnieszka biologia, przyroda (u)
  16. Kacperska Renata matematyka
  17. Kimula Magdalena język angielski
  18. Kłos Katarzyna historia, wiedza o społeczeństwie, historia i społeczeństwo (u)
  19. Kołodziejska Ilona język polski, wiedza o kulturze
  20. Kosiński Janusz geografia, przyroda (u), edukacja europejska (u) 
  21. Kowalczyk Jan chemia, fizyka, przyroda (u)
  22. Krzyszczak Joanna język angielski
  23. ks. Dawid Rosiński religia
  24. ks. Michał Kowalczyk religia
  25. Łazicka-Andrusiuk Agnieszka język polski
  26. Łysik Małgorzata wychowanie fizyczne
  27. Macioszczyk Mirosław wychowanie fizyczne
  28. Matejko-Kulasińska Klaudyna język polski
  29. Mielcarz Katarzyna język angielski, wiedza o społeczeństwie
  30. Mróz Anna język niemiecki, 
  31. Nowak Monika wychowawca w internacie
  32. Ogrodzińska Patrycja język angielski 
  33. Oleksiak Maria wiedza o kulturze, wychowanie do życia w rodzinie, wychowawca w internacie
  34. Pałka Agnieszka matematyka
  35. Paszel-Lewandowska Helena język niemiecki
  36. Piotrowicz Bogumiła Dorota matematyka
  37. Piotrowicz Marianna Grażyna język francuski 
  38. Przychocka Katarzyna bibliotekarz
  39. Sierzan Beata podstawy przedsiębiorczości, doradca zawodowy
  40. Sobczyńska Marzena pedagog szkolny, doradca zawodowy
  41. Stańczyk Elżbieta Aldona chemia
  42. Steczkowski Edward edukacja dla bezpieczeństwa 
  43. Szawa Nina język angielski 
  44. Ślubowski Krzysztof muzyka 
  45. Torebko Ewa język angielski
  46. Wawrzyńczak Krzysztof historia, historia i społeczeństwo (u)
  47. Wróbel Konrad koło plastyczne 
  48. Wultańska Daria chemia 
  49. Ziembowska Beata matematyka 
  50. Żelazna-Łysik Iwona język polski