W dniach 1 i 2 grudnia odbyły się Powiatowe Zawody w koszykówkę dziewcząt i chłopców w Wyszkowie. W pierwszym terminie dziewczęta zmierzyły się z trzema szkołami: Zespołem Szkół nr 3, Zespołem Szkół nr 1 i ZDZ Centrum Kształcenia w Wyszkowie. Koszykarki LO Norwid pokazały dominację, wygrywając każdy mecz i pokazując świetne umiejętności zarówno gry w koszykówkę jak i wspaniałej pracy zespołowej. Zwycięzcą turnieju bezkonkurencyjnie zostało LO Norwid, obok na podium stanął ZS1, a trzecie miejsce zostało przyznane ZDZ.

W następnym dniu zmagania podjęli się chłopcy. I Liceum Ogólnokształcące musiało zmierzyć się z Zespołem Szkół nr 1 i Zespół Szkół nr 3. Zwycięzcą turnieju kategorii chłopców również jednoznacznie zostało I LO Norwid, wygrywając wszystkie 2 mecze. Podczas emocjonujących rozgrywek, panowie również pokazali bardzo dobre umiejętności i zachwycili swoją grą. Drugie miejsce zajął Zespół Szkół nr 3, a na trzecim miejscu uplasował się Zespół Szkół nr 1.

Gratulujemy uczniom I LO zwycięstwa oraz kierujemy podziękowania do trenerów Urszuli Andruchewicz i Maciejowi Główczyńskiego za świetne przygotowanie.