Dyrekcja szkoły:

  1. Bogumiła Dorota Piotrowicz - dyrektor
  2. Wojciech Chaciński - wicedyrektor

 

Kadra pedagogiczna:

  1. Andruchewicz Urszula wychowanie fizyczne
  2. Bajkowska Agnieszka język niemiecki
  3. Banaszek Agnieszka biologia
  4. Bernatowicz Zofia wychowanie fizyczne
  5. Borek Agnieszka Ewa kierownik internatu
  6. Chaciński Wojciech język angielski
  7. Cholewińska Grażyna geografia
  8. Czajka Michał historia, wychowanie fizyczne, historia i społeczeństwo (u)
  9. Czechowski Adam informatyka
  10. Deluga-Jachna Bożena matematyka
  11. Deluga Aneta język angielski
  12. Deluga Marzena język polski
  13. Garbacz Anna wychowawca w internacie
  14. Głowacka Agnieszka historia
  15. Iciak Jacek matematyka, informatyka
  16. Jezierska Agnieszka biologia, przyroda (u)
  17. Kacperska Renata matematyka
  18. Kimula Magdalena język angielski
  19. Kłos Katarzyna historia, wiedza o społeczeństwie, historia i społeczeństwo (u)
  20. Kołodziejska Ilona język polski, wiedza o kulturze
  21. Kosiński Janusz geografia, przyroda (u), edukacja europejska (u) 
  22. Kowalczyk Jan chemia, fizyka, przyroda (u)
  23. Krzyszczak Joanna język angielski
  24. ks. Dawid Rosiński religia
  25. ks. Michał Kowalczyk religia
  26. Łazicka-Andrusiuk Agnieszka język polski
  27. Łysik Małgorzata wychowanie fizyczne
  28. Macioszczyk Mirosław wychowanie fizyczne
  29. Matejko-Kulasińska Klaudyna język polski
  30. Mielcarz Katarzyna język angielski, wiedza o społeczeństwie
  31. Mróz Anna język niemiecki, 
  32. Nowak Monika wychowawca w internacie
  33. Ogrodzińska Patrycja język angielski 
  34. Oleksiak Maria wiedza o kulturze, wychowanie do życia w rodzinie, wychowawca w internacie
  35. Pałka Agnieszka matematyka
  36. Paszel-Lewandowska Helena język niemiecki
  37. Piotrowicz Bogumiła Dorota matematyka
  38. Piotrowicz Marianna Grażyna język francuski 
  39. Przychocka Katarzyna bibliotekarz
  40. Sierzan Beata podstawy przedsiębiorczości, doradca zawodowy
  41. Sobczyńska Marzena pedagog szkolny, doradca zawodowy
  42. Stańczyk Elżbieta Aldona chemia
  43. Steczkowski Edward edukacja dla bezpieczeństwa 
  44. Szawa Nina język angielski 
  45. Ślubowski Krzysztof muzyka 
  46. Torebko Ewa język angielski
  47. Wawrzyńczak Krzysztof historia, historia i społeczeństwo (u)
  48. Wróbel Konrad koło plastyczne 
  49. Wultańska Daria chemia 
  50. Ziembowska Beata matematyka 
  51. Żelazna-Łysik Iwona język polski