Dyrekcja szkoły:

  1. Bogumiła Dorota Piotrowicz - dyrektor
  2. Wojciech Chaciński - wicedyrektor

 

Kadra pedagogiczna:

  1. Andruchewicz Urszula wychowanie fizyczne
  2. Bajkowska Agnieszka język niemiecki
  3. Banaszek Agnieszka biologia, chemia
  4. Bernatowicz Zofia wychowanie fizyczne
  5. Biernacka Paulina pedagog specjalny
  6. Borek Agnieszka Ewa kierownik internatu
  7. Chaciński Wojciech język angielski
  8. Cichowska Karolina wychowawca w internacie
  9. Czajka Michał historia, wychowanie fizyczne, historia
  10. Czechowski Andrzej Adam informatyka
  11. Czechowska Agata język polski dla obcokrajowców
  12. Deluga-Jachna Bożena matematyka
  13. Deluga Aneta język angielski
  14. Deluga Marzena język polski, filozofia
  15. Garbacz Anna wychowawca w internacie
  16. Głowacka Agnieszka historia, historia i teraźniejszość
  17. Główczyński Maciej wychowanie fizyczne
  18. Iciak Jacek matematyka, informatyka
  19. Jezierska Agnieszka biologia
  20. Kacperska Renata matematyka
  21. Kępka Zuzanna język niemiecki
  22. Kimula Magdalena język angielski
  23. Kłos Katarzyna historia, wiedza o społeczeństwie, historia i teraźniejszość
  24. Kołodziejska Ilona język polski, biblioteka
  25. Kosiński Janusz geografia, przyroda (u) 
  26. Kowalczyk Jan chemia, fizyka, przyroda (u)
  27. Krzyszczak Joanna język angielski
  28. ks. Stanisław Kućmierowski religia
  29. ks. Albert Lubak religia
  30. Łazicka-Andrusiuk Agnieszka język polski
  31. Łysik Małgorzata wychowanie fizyczne
  32. Matejko-Kulasińska Klaudyna język polski
  33. Michalak Bożena geografia
  34. Mielcarz Katarzyna język angielski, wiedza o społeczeństwie, historia i teraźniejszość
  35. Mróz Anna język niemiecki, 
  36. Nowak Monika wychowawca w internacie
  37. Ogrodzińska Patrycja język angielski 
  38. Oświęcimska - Borzdyńska Arleta wychowawca w internacie, pedagog
  39. Paszel-Lewandowska Helena język niemiecki
  40. Pieniążek Ineza język polski 
  41. Piotrowicz Bogumiła Dorota matematyka
  42. Piotrowicz Marianna Grażyna język francuski 
  43. Przychocka Katarzyna język polski, biblioteka
  44. Rakowska Daria chemia
  45. Ryszawy Adriana psycholog
  46. Sawiak Anna matematyka
  47. Sierzan Beata podstawy przedsiębiorczości, doradca zawodowy
  48. Sobczyńska Marzena pedagog szkolny, doradca zawodowy
  49. Stańczyk Elżbieta Aldona chemia
  50. Steczkowski Edward edukacja dla bezpieczeństwa, fizyka 
  51. Szawa Nina język angielski 
  52. Torebko Ewa język angielski
  53. Wawrzyńczak Krzysztof historia, historia i teraźniejszość 
  54. Zagumna Aneta chemia
  55. Ziembowska Beata matematyka
  56. Żelazna-Łysik Iwona język polski