Dnia 3 marca 2024 roku w Ostrowi Mazowieckiej odbył się Ogólnopolski Turniej Tańca „Ostrowski Styl”. Na zawodach zaprezentowało się prawie 1300 utalentowanych tancerzy z siedemdziesięciu grup z każdego zakątka Polski. Nasze miasto godnie reprezentował Wyszkowski Teatr Tańca, którego skład tworzy wielu uczniów I Liceum Ogólnokształcącego im. C. K. Norwida w Wyszkowie.


 W ten niedzielny wieczór wyszkowscy tancerze zaprezentowali się w choreografii Martyny Busławskiej pt. „Co mi Panie dasz?”. W trakcie tego występu widzowie mogli przenieść się do pełnej wigoru i energii imprezy lat PRL-u. Pokaz ten, okazał się bezkonkurencyjny w porównaniu do innych i tym samym, Wyszkowski Teatr Tańca zajął pierwsze miejsce w kategorii „taniec sceniczny - 16 lat i więcej”. Dodatkowo, za pomoc w przygotowaniu tancerzy odpowiedzialna była Paulina Skurzewska, absolwentka naszego liceum. Następnym celem zespołu jest wyjazd na Mistrzostwa Polski federacji WADF.

Tancerze Liceum, którzy zaprezentowali się w zwycięskim składzie to: Adam Pakieła, Kinga Nowak, Zuzanna Krzyszczak, Joanna Szymanik, Hanna Sosnowska, Karolina Zyśk, Magdalena Zyśk, Lena Wiśniewska, Julia Kuliś, Bianka Lis oraz Karolina Puchta.