25 kwietnia odbył się turniej piłki siatkowej chłopców o puchar dyrektora ZS 3 im. Jana Kochanowskiego w Wyszkowie, w którym udział wzięło cztery drużyny: 
- Drużyna ZS 3 – (1)
- Drużyna ZS 3 – (2) 
- Drużyna XIII Liceum Ogólnokształcącego z Oddziałami Dwujęzycznymi im. płk. Leopolda Lisa-Kuli w Warszawie 
- Drużyna I Liceum Ogólnokształcącego im. C. K. Norwida w Wyszkowie
Organizatorem było ZS 3 w Wyszkowie reprezentowane przez p. Tomasza Dąbrowskiego – nauczyciela wychowania fizycznego, natomiast z przyczyn technicznych gospodarzem było nasze liceum z p. Maciejem Główczyńskim na czele. Był to również ważny dzień dla uczennicy naszej szkoły – Julii Ślendak z klasy 2E, która w ostatnim czasie ukończyła kurs na sędziego piłki siatkowej MWZPS i zadebiutowała w nowej roli u boku doświadczonego sędziego p. Krzysztofa Ogrodzińskiego. Po bardzo wyrównanych meczach zwyciężyła drużyna I LO, drugie miejsce zajął pierwszy zespół ZS 3, trzecie XIII LO z Warszawy i miejsce czwarte drugi zespół z ZS 3. MVP turnieju został Antoni Ciskowski z ZS 3. 
Turniej był okazją do sprawdzenia swoich sił, spędzenia czasu w aktywnej formie. Mamy nadzieję, że to nie nasze ostatnie spotkanie z gośćmi z Warszawy, i że zagramy jeszcze na wielu turniejach. Wszystkim drużynom serdecznie gratulujemy!